برند تووآن

پیشرو در درمان و کنترل لنف ادم

کمپانی تووآن

این کمپانی فرانسوی از سال ۱۸۴۷ فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات خلاقانه پزشکی شروع کرد. یکی از حیطه های فعالیت این کمپانی, حیطه لنف ادم و مراقبت های پستان در بیماران مبتلا به سرطان پستان است که می‌توان گفت این کمپانی کامل ترین سبد محصولات جهت درمان بیماران لنف ادم را دارد.

این کمپانی مبتکر محصولات لنف ادم موبیدرم می‌باشد که با طراحی اختصاصی این محصولات را جهت بهبود بیماران لنف ادم تولید کرده است.

شعار این کمپانی “بال‌ هایی برای سلامتی” است که با نوآوری و محصولات متنوع سعی در فعال‌تر کردن جامعه و رفع نیازهای بیماران جهت بازیابی سلامتی دارد

0
پرسنل
0
کارخانه
0
سال سابقه
0 +
نماینده رسمی

تووآن، تحولی در لنف ادم

با توجه به عدم وجود درمان قطعی لنف ادم و نیاز همیشگی بیماران به محصولات درمان لنف ادم, می‌توان گفت برند تووآن با داشتن سبد محصولات متنوع و کارآمد, جدیدترین روش های کنترل و درمان لنف ادم را برای بیماران فراهم کرده است. این برند دارای محصولاتی همچون بانداژ لنف ادم, آستین لنف ادم, جوراب لنف ادم و دستکش لنف ادم می‌باشد.

بانداژ های لنف ادم تووآن

اولین مرحله از درمان لنف ادم . مرحله کاهش سایز یا (Reduction) است که باید عضو توسط باندهای چند لایه بانداژ شود تا ادم عضو کاهش یابد و تا بیشترین حد به اندام مقابل نزدیک شود. تووآن برای این مرحله دارای ۴ لایه بانداژ است که عملکردی موثرتر و متفاوت تر از بقیه محصولات موجود ارائه میدهد. بانداژ تووآن با داشتن لایه ای به اسم موبیدرم باعث کاهش بهتر حجم عضو میشود.

بانداژ کتان

بانداژ موبیدرم

بانداژ بای‌فلکس ایده آل

بانداژ بای‌فلکس

آستین لنف ادم موبیدرم

این آستین محصولی منحصر به فرد با قابلیت های استثنایی است که در درمان سریع تر و بهتر لنف ادم ادم فوقانی به کار میرود. این آستین دارای ساختار نیمه بسته می باشد که از 3 لایه تشکیل شده است که لایه میانی دارای مکعب هایی از جنس پلی اورتان به ابعاد 15*15 میلی متر و در ناحیه روی دست به ابعاد 5*5 میلی متر می باشد که با اعمال فشار 15 میلی متر جیوه به عنوان درمانی مناسب در هنگام خواب باعث تخلیه سریع تر لنف ادم و اعمال فشار مناسب 24 ساعته برای درمان لنف ادم اندام فوقانی است. همچنین با توجه به تورم نامتناسب در اندام های بیماران مبتلا به لنف ادم میتوان قسمت های مختلف این آستین را بسته به نیاز در 4 بخش تغییر داد.

بخش های قابل تغییر در ۴ سایز مختلف

چسب های قابل تنظیم

چسب های قابل تنظیم

دارای مکعب موبیدرم درشت

دارای ساختار نیمه باز

دارای ساختار نیمه باز

باتوجه به یکسان نبودن لنف ادم در دست بیمار میتواند بسته به حجم دست سایز آستین را در قسمت های محتلف کنترل نمایید

قابلیت باز و بسته کردن  آستین به راحتی توسط چسب های مخصوص

تغییر سایز آستین در بخش های متخلف جهت جلوگیری از حرکت ادم دست

آستین موبیدرم دارای ساختار نیمه با (لوله‌ای) است که باعث راحتی در پوشیدن و استفاده می‌گردد

آستین موبیدرم دارای ساختار نیمه با (لوله‌ای) است که باعث راحتی در پوشیدن و استفاده می‌گردد

آستین موبیدرم دارای ساختار نیمه با (لوله‌ای) است که باعث راحتی در پوشیدن و استفاده می‌گردد

جوراب لنف ادم موبیدرم

این جوراب محصولی منحصر به فرد است که در درمان سریع تر و بهتر لنف ادم ادم تحتانی به کار میرود. این جوراب دارای 3 لایه است که لایه میانی دارای مکعب هایی از جنس پلی اورتان به ابعاد 15*15 میلی متر و در ناحیه روی پا به ابعاد 5*5 میلی متر می باشد که با اعمال فشار 15 میلی متر جیوه به عنوان درمانی مناسب در هنگام خواب باعث تخلیه سریع تر لنف ادم و اعمال فشار مناسب 24 ساعته برای درمان لنف ادم اندام تحتانی است. همچنین با توجه به تورم نامتناسب در اندام های بیماران مبتلا به لنف ادم میتوان قسمت های مختلف این جوراب را بسته به نیاز در 4 بخش تغییر داد.