گن پس از زایمان چیست؟

گن پس از بارداری

گن پس از زایمان ، نوعی گن فشاری است که مادر در بدو تولد نوزاد به دور پهلو می پوشاند. برای ایجاد بهبودی در فرم بدن، گن بعد از زایمان باید به راحتی در ناحیه پشت فیت شود. این تنگی موجود در گن است که باعث بهبودی در فرم بدن می شود و به بازتوانی پس از تولد کمک می کند.

انواع زیادی گن بعد از زایمان وجود دارد.

بعضی گن ها، ساده، کشی و مانند شورت هایی هستند که تا بالای کمر را می پوشاند و بطور کلی فشار کمی را فراهم می کنند. در حالیکه گن های پیشرفته پس از زایمان از پارچه های ضد حساسیت بدون لاتکس و با قابلیت تنفس تشکیل شده است که باعث بازگشت ارگانهای داخلی بدن به جایگاه خود پیش از بارداری می شود.

به جدا شدن عضلات دوطرفه شکم اصطلاحا دیاستزی گفته می شود که در اثر فشار های حین بارداری ایجاد می شود که با پوشیدن گن های بارداری، ناحیه شکمی بهتر حمایت شده و به طور قابل ملاحظه ای باعث سریعتر شدن دوره بهبودی  می گردد.

برای آگاهی بیشتر مقاله راهنمای انتخاب سوتین شیردهی و گن پس از زایمان را مطالعه کنید.

گن پس از سزارین به زنان پس از زایمان به روش سزارین احساس آسایش بیشتری می دهد. در حین بارداری، بسیاری از زنان نگران بازگشت به حالت اولیه بدن قبل از بارداری هستند.  بدون ایجاد فشار، بازگرداندن حالت بدن به فرم سابق، بسیار زمانبر است. با ایجاد فشار، شما می توانید خیلی سریع تر به فرم قبل از دوران بارداری خود دست پیدا کنید. با انجام این عمل، اعتماد به نفس شما افزایش یافته، در دوره ای که پر از تغییرات و تجربه های گوناگون است.

فروش انواع گن بعد از زایمان و سوتین شیردهی 

تب گیر، نمایندگی فروش گن فاجات Fajate کلمبیا مرکز خرید انواع گن بعد از عمل جراحی زیبایی و لاغری با گارانتی اصالت کالا

برگشت به بالا
فروش گن بعد از عمل جراحی لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی و آستین طبی