الیاف ویول تکس گن فاجات چیست ؟

2,920

الیاف ویول تکس گن فاجات

لایه داخلی گن های جراحی و لاغری فاجات از الیاف ویول تکس تشکیل شده است که با تکنولوژی میکروانکپسولاسیون موادی معدنی ، گیاهی و با خاصیت دارویی را در تماس با پوست افراد قرار می دهد و این خاصیت تا حداقل ۲۰ بار بیشتر در گن باقی می ماند.

ویول تکس (viveltex) از چهارماده کاسماکل (EMI (Cosmacol EMI ، جینکوبیلوبا (Gingko Biloba) ،  جلبک دریایی (seaweed) و ویتامین E  تشکیل شده است که در کپسول هایی از جنس  بایو پلیمر قرار دارند که این پوشش از آزاد شدن این مواد در زمانی که از گن فاجات استفاده نمی شود جلوگیری می کند. با پوشیدن گن و گرم شدن آن و همچنین تغییر Ph محیط، این کپسول های بایو پلیمر فعال می شوند و چهار ماده مغذی برای پوست را در سطح گن جراحی، لاغری فاجات آزاد می کنند و در سطح پوست قرار می گیرند.

  • Cosmocol EMI : حاوی موادی جهت حفظ رطوبت در سطح پوست و جلوگیری از خشکی پوست می باشد.همچنین  برای این که پوست را چرب کند، دفع چربی را در سطح پوست تنظیم می کند.
  • Seawead ( جلبک دریایی ) : اصلاح جریان خون و لنف در پوست محل، کمک به کاهش سایز، استحکام پوست و حفظ رطوبت پوستی
  • Vitamin E ( ویتامین E) : با خاصیت آنتی اکسیدان، رادیکال های آزاد را خنثی می کند و روند پیری پوست را به تاخیر می اندازد و با خاصیت ضد التهابی  باعث کاهش اسکار جراحی و تسریع روند ترمیم بافتی می شود.
  • Gingko Biloba : یک گیاه است که باعث تحریک بازسازی کلاژن پوست و تحریک سیستم گردش خون مویرگی و کاهش اگزما های پوستی شده و پوست را استحکام می بخشد.

برای خرید بهترین برند گن ساعت شنی مقاله راهنمای خرید گن ساعت شنی را مطالعه کنید.

ویژگی های ویول تکس (viveltex) :

  1. باعث ایجاد بوی مطبوع و معطر در گن می شود و از بو گرفتن بدن جلوگیری می کند.
  2. تنظیم چربی سطح پوست در تماس با گن فاجات از طریق ماده کاسماکول ای ام آی
  3. افزایش سوخت و ساز سلولی ، اصلاح جریان خون و لنف ، آب رسانی و غنی سازی پوست در تماس با گن از طریق جلبک دریایی(seaweed)
  4. کاهش اسکار های پوستی پس از جراحی شکم ، کاهش خطوط شکمی در حین بارداری یا چاقی و خاصیت آنتی اکسیدانی در محل های در تماس با گن جراحی، لاغری و زیبایی از طریق ویتامین E.
  5. افزایش اکسیژن رسانی به پوست و تحریک ساخت کلاژن پوستی درمناطق در تماس با گن، و استحکام بیشتر پوست از طریق ماده گیاهی جینکوبیلوبا

تمامی گن هایفاجات زنانه , مردانه و گن های بعد از عمل جراحی مانند گن لیپوماتیک دارای ویژگی ویول تکس هستنند، که این خاصیت به عنوان یک ویژگی انحصاری کمپانی فاجات به شمار میرود.

خرید گن لاغری ساعت شنی

تب گیر , نمایندگی فروش گن فاجات Fajate کلمبیا مرکز خرید انواع گن بعد از عمل جراحی زیبایی و لاغری با گارانتی اصالت کالا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.