راهنمای خرید گن لاغری ساعت شنی خوب

راهنمای خرید گن لاغری ساعت شنی

گن لاغری ساعت شنی

داشتن چربی‌های اضافه در بدن باعث کاهش اعتماد به نفس افراد و کلافگی آنها می‌شود بخصوص زمانی که قرار است به مهمانی بروند. یکی از راه حل‌های سریع برای خوش فرم نشان دادن انحناهای طبیعی بدن استفاده از گن‌های لاغری است. گن  لاغری در طرح ها و مدل‌های مختلفی ارائه می‌شوند که یکی از جدیدترین محصولات آنها , گن لاغری ساعت شنی است که محکم به دور کمر بسته می‌شود و برای افرادی مناسب است که شکم‌های بزرگی دارند. از آنجایی که امروزه داشتن اندامی به شکل ساعت شنی و کمر باریک تر یک امتیاز محسوب می‌شود گن ساعت شنی بهترین گن لاغری شکم است که علاوه بر محافظت از عضلات ناحیه کمری, انحنای بدن در پهلوها در قسمت کمر  افزایش یابد و اندام فرم زیبایی به خود بگیرد. بعد از عمل جراحی شکم پوشیدن گن لیپوماتیک از مدل ساعت شنی می تواند در خوش فرم کردن اندام بسیار موثر باشد.

داشتن کمر باریک با گن لاغری ساعت شنی

برای آگاهی بیشتر می توانید به مقاله انواع جراحی زیبایی شکم مراجعه کنید.

گن ساعت شنی برای چه کسانی مناسب است؟

 • برای چربی سوزی شکم و پهلو
 • برای افرادی که به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنند و به دنبال لاغری و فرم دادن شکم و پهلو هستند
 • برای کسانی که جراحی زیبایی شکم و یا لیپوماتیک انجام داده اند و می‌خواهند فرم زیبایی به شکم خود بدهند.
 • گن بعد از زایمان برای افرادی مناسب است که می خواهند فرم شکم و پهلو آنها به حالت قبل از بارداری باز گردد.

انواع گن‌ لاغری ساعت شنی

شکم بند لاغری ساعت شنی دارای سایزهای متفاوت برای افراد مختلف می باشد. برای راحتی شخص، درون این گن از الیاف ویژه ای استفاده شده و دورتا دور آن دارای فنرهایی است که به بدن فرم زیبایی می‌دهد و همچنین در برخی از مدل‌های گن ساعت شنی برای جلوگیری از لول شدن آن به هنگام پوشیدن فنرهای استیل منعطفی داخل گن قرار گرفته است. گن ساعت شنی دارای مدل‌های مختلفی است که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند از جمله :

گن لاغری ساعت شنی تاپی زنانه

گن ساعت شنی تاپی با بند قابل تنظیم

گن ساعت شنی تاپی برای افرادی کاربرد دارد که در قسمت پشت کمر و در ناحیه زیر بغل چربی انباشته شده زیادی دارند. این گن از آنجایی که دارای بند قابل تنظیم می‌باشد نسبت به توع بند ثابت کمر را کمتر می‌پوشاند بنابراین برای پوشیدن لباس پشت باز محدودیتی برای شما ایجاد نمی‌کند.

گن ساعت شنی رکابی ( جلیقه ای )

گن ساعت شنی رکابی مانند مدل قبلی برای افرادی مناسب است که چربی زیادی در ناحیه پشت کمر و زیر بغل دارند ولی این مدل کمر را بیشتر پوشش می‌دهد و قابلیت تنظیم قد ندارد.

گن ساعت شنی کمری بدون بند

این نوع گن لاغری ساعت شنی برای افرادی مناسب است که سایز متوسطی دارند و قصد دارند سایز خود را 1 الی 2 سایز کاهش دهند. ولی برای افرادی که چربی پشت کمر و زیر بغل دارند مناسب نیست و باید از گن ساعت شنی تاپی با بند قابل تنظیم استفاده کنند. گن ساعت شنی کمری برای فعالیت‌های ورزشی سبک و کارهای روزانه و محل کار مناسب می‌باشند.

نحوه استفاده و پوشیدن گن‌ لاغری ساعت شنی

طریقه استفاده از گن ساعت شنی و نحوه پوشیدن آن به شرح زیر است:

 • ابتدا سایز خود را مشخص کنید.

با اندازه گیری دور کمر با متر می‌توانید سایز خود را مشخص کنید و متناسب با آن گن موردنظر را انتخاب کنید.

اندازه گیری دورکمر برای گن لاغری ساعت شنی
 • انتخاب گن مناسب.

گن‌ ساعت شنی انواع مختلفی دارند. بیشتر آن‌ها دارای سه ردیف قزن‌ قفلی هستند که می‌توانید متناسب با سایز خود اندازه آن را تنطیم کنید. برای راحتی بیشتر بهتر است که گن را روی ردیف اول ببندید و ردیف‌های بعدی باعث تنگ‌تر شدن گن می‌گردد. بعضی از گن‌های ساعت شنی دارای زیپ‌های اضافی برای محکم تر شدن آن می باشند. ولی برخی از آنها به جای قزن یا زیپ دارای چسب می‌باشند.

 • چنانچه الیاف گن استاندارد باشد نیاز به پوشیدن لباس زیر گن
 • لباسی برای پوشیدن روی گن انتخاب کنید که خیلی تنگ و نازک نباشد.

برای اینکه مشخص نشود شما گن پوشیده‌اید بهتر است لباسی انتخاب کنید که بدن نما و نازک نباشد.

در صورتی که با پوشیدن گن احساس راحتی نمی‌کنید بهتر است آن را باز کنید و همچنین پوشیدن گن به مدت طولانی کار درستی نیست و توصیه می شود که گن‌های ساعت شنی را 8 الی 10 ساعت بپوشید.

 • در هنگام خواب گن خود را بازکنید.
 • هنگام فعالیت های بدنی و ورزش های شکمی حتما گن خود را باز کنید چرا که باعث تنگی نفس و فشار وارد شدن به بدن می‌گردد.( مگر آن که از گن های مخصوص ورزش که معمولا جنس لاتکس دارند استفاده کنید )

فواید پوشیدن گن لاغری ساعت شنی

 • حفظ تناسب بدن و حمایت از آن در هر حالتی از نشستن و یا خوابیدن.
 • خوش فرم شدن شکم در صورت استفاده مداوم از گن لاغری ساعت شنی.
 • دارای پوششی نرم برای راحتی به هنگام پوشیدن و مناسب برای استفاده به عنوان گن پس از جراحی می باشد.
 • گن‌ لاغری ساعت شنی از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده که ایجاد حساسیت‌های پوستی نمی‌کند.
 • وجود فنرهای داخلی برای قرارگرفتن بهتر گن بر روی بدن و جلوگیری از لول شدن آن.
 • افزایش تعریق بدن هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی (در مدل های از جنس لاتکس)
 • به محض پوشیدن بدن یک الی دو سایز کاهش سایز دارد.
 • این محصول لاغری از آجایی که دارای ضخامت کمی است برای پوشیدن زیر هر لباسی مناسب است.
 • ساعت شنی مناسب برای استفاده پس از زایمان و جراحی‌های لیپوماتیک, جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی  و پیکر تراشی به جهت خوش فرم کردن بدن.
 • گن مدل ساعت شنی به عنوان گن بعد از زایمان برای بازگشت بدن به حالت اولیه بسیار موثر است.
گن لاغری ساعت شنی تاپی زنانه

نکات استفاده از گن‌های ساعت شنی

استفاده از گن‌های ساعت شنی مزایای زیادی دارد ولی هنگام پوشیدن آن ها باید به نکات زیر توجه کنید:

 • اگر مشکل گوارشی دارید حتما با پزشک خود مشورت کنید.
 • هنگام پوشیدن گن‌ لاغری ساعت شنی از خوردن زیاد غذا خودداری کنید در غیر این صورت گن را بازکنید.
 • گن متناسب با سایز خود انتخاب کنید. گن تنگ باعث بسته شدن عروق لنفاوی و متورم شدن ناحیه موردنظر می‌شود.
 • به مدت طولانی از شکم بند لاغری ساعت شنی استفاده نکنید به دلیل اینکه باعث ضعف عضلات و افتادگی شکم و پهلو می‌گردد.

آیا گن ساعت شنی برای لاغری خوبه؟

سوال بسیاری از افراد این است که آیا بستن گن باعث لاغری می شود ؟ هنگام پوشیدن گن لاغری اندام های داخلی از جمله معده فشرده می شود و شخص حجم کمتری از غذا را مصرف می‌کند در نتیجه می‌تواند در فرآیند لاغری فرد تاثیر گذار باشد. البته در کنار پوشیدن گن‌های لاغری ورزش کردن گزینه مناسبی است و شخص می‌تواند سریعتر به هدف خود برسد. استفاده از گن‌ لاغری ساعت شنی باعث سفت شدن و فرم گرفتن شکم و پهلو می‌شوند و به فرد انگیزه می دهد که تلاش بیشتری انجام دهد و همچنین گن ساعت شنی بهترین گن لاغری شکم است که چربی‌های اضافه پشت کمر و زیر بغل را پوشش می‌دهد و با پوشیدن هر لباسی فرد از اندام خود احساس رضایت می‌کند. گن لاغری ساعت شنی فاجات مزایای زیادی دارد و تاثیر زیادی در زیبایی اندام دارد. گن مردانه نیز می تواند در لاغری و تناسب اندام موثر باشد ولی گن لاغری مردانه زمانی در لاغری شکم و پهلو موثر است که همراه با ورزش و رژیم غذایی باشد.

برای آگاهی بیشتر مقاله بهترین و موثرترین روش لاغری را مطالعه کنید.

بهترین مارک گن ساعت شنی

در هنگام پوشیدن گن احساس راحتی داشتن اهمیت زیادی دارد. که این احساس راحتی به نرم بودن الیاف گن بستگی دارد. بنابراین بهترین مارک گن لاغری ساعت شنی باید دارای قابلیت هایی باشد که فرد به هنگام پوشیدن احساس راحتی کند. گن های لاغری ساعت شنی اصل فاجات دارای الیاف ویول تکس است که به هنگام پوشیدن بوی مطبوعی در گن ایجاد می شود و از بو گرفتن بدن جلوگیری می کند. علاوه براین این گن از الیافی ساخته شده است که پوست را مرطوب نگه می دارد و از خشک شدن آن جلوگیری می کند. همچنین الیاف ویول تکست با دارا بودن ویتامین E روند پیری پوست را با تاخیر می اندازد و برای بعد از عمل جراحی برای کاهش اسکار و جای زخم بسیار موثر است. گن های لاغری ساعت شنی اصل فاجات سوخت و ساز سلولی را افزایش می دهد و در اصلاح جریان خون و آب رسانی به پوست بسیار موثر است.

گن ساعت شنی فاجات اصل کلمبیایی

تشخیص گن لاغری ساعت شنی اصل از تقلبی

با توجه به واردات زیاد گن لاغری ساعت شنی و شباهت زیاد آنها از نظر ظاهری باعث شده است که شناسایی گن اصل از تقلبی کار سختی باشد.  بنابراین به هنگام خرید دقت داشته باشید که از فروشگاه های معتبر و بالاترین سطح کیفی خرید کنید یا اگر به صورت اینترنتی خرید خود را انجام می دهید سعی کنید به سایت های مراجعه کنید که قابل اعتماد باشند. برای خرید گن لاغری ساعت شنی اصل فاجات کلمبیا به نکات زیر توجه کنید:

1- لیبل گن لاغری ساعت شنی

هنگام خرید به به لیبل محصولات توجه کنید که حتما به گن لاغری ساعت شنی فاجات دوخته شده باشد.

2- اسکن بارکد محصول

توجه داشته باشید که اتیکت بارکددار و ضمانت اصل کالا به گن فاجات متصل شده باشد و برای بررسی اصل بودن کالا می توانید بارکد محصول را اسکن کنید و با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید.

نظرات درباره گن ساعت شنی

با بررسی نظرات خریداران بعد از خرید گن ساعت شنی این نتیجه حاصل شد که بسیاری از آنها از الیاف نرم گن لاغری ساعت شنی بسیار راضی بوده اند و برای استفاده بعد از عمل جراحی زیبایی شکم لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی بهترین گزینه است به دلیل اینکه به هنگام پوشیدن احساس راحتی خواهید کرد و  بدن خود را حرکت دهید. علاوه بر این افراد از دوخت این گن رضایت کامل دارند به دلیل اینکه می توانید زیر هر لباسی خصوصا لباس مجلسی آن را بپوشید و اندام خود را خوش فرم تر کنید. برای بعد از زایمان برای جلوگیری از افتادگی پوست بسیاری از افراد از گن ساعت شنی استفاده می کنند به دلیل اینکه این گن پوست شکم را حفظ می کند که به حالت اولیه بازگردد. بسیاری از ورزشکاران در حین ورزش های هوازی از گن لاغری ساعت شنی استفاده می کنند به دلیل اینکه نه تنها سوخت و ساز بدن را بالا می برد بلکه فشاری به قفسه سینه وارد نمی کند و باعث افزایش چربی سوزی در ناحیه شکم و پهلو می شود.

خرید گن لاغری ساعت شنی اصل کلمبیا

فروشگاه اینترنتی تب گیر نمایندگی فروش گن فاجات کلمبیا می باشد و پاسخگوی تمام نیازهای شما بعد از عمل جراحی و لاغری می باشد. تبگیر آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان برای تعیین سایز کلیه محصولات است و اصالت و کیفیت کلیه محصولات را تضمین می کند. برای خرید اینترنتی گن ساعت شنی می توانید با اطمینان خاطر فروشگاه تب گیر را انتخاب کنید.

خرید گن لاغری ساعت شنی

تب گیر، نمایندگی فروش گن فاجات Fajate کلمبیا مرکز خرید انواع گن بعد از عمل جراحی زیبایی و لاغری با گارانتی اصالت کالا
دیدگاه شما

8 دیدگاه

 1. ستاره گفت:

  ممنون از اطلاع رسانی کامل شما

 2. ماندانا گفت:

  ممنون از مطلب کاملی در رابطه با گن لاغری ساعت شنی گذاشتین

 3. سارا گفت:

  سلام خسته نباشید. خییلی عالی بود واقعا فهمیدم ی گن خوب باید چطوری باشه

 4. سحر گفت:

  ممنون مطلب خوبی بود

 5. مهرنوش گفت:

  با تشکر از مطلب خوبتون

 6. رویا گفت:

  آیا گن ساعت شنی خوبه ؟

  • فروشگاه تب گیر گفت:

   گن لاغری ساعت شنی با ایجاد انحنا در ناحیه کمر در زیبایی و تناسب اندام بسیار موثر است. شما با خیال راحت می توانید زیر هر لباسی بخصوص لباس مجلسی آن را بپوشید. برای خرید اینترنتی گن لاغری ساعت شنی به فروشگاه تب گیر مراجعه کنید

 7. سوگل گفت:

  من از خرید اینترنتی گن لاغری ساعت شنی اصل خیلی راضی بودم و طریقه استفاده از گن لاغری ساعت شنی با خوندن این مطلب یادگرفتم.

برگشت به بالا
فروش گن بعد از عمل جراحی لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی و آستین طبی